субота, 29 грудня 2018 р.

Привітання


З НОВИМ РОКОМ!!!!


Шановні і дорогі колеги, вітаю Вас із Новим роком! Нехай у новому році Вас наповнять нові сили і нові ідеї, нові задуми і нова удача! Бажаю Вам міцного здоров'я, вагомих здобутків і просувань у кар'єрі, високих цілей і безперечних успіхів, глибокої поваги і щасливого життя!






пʼятниця, 28 грудня 2018 р.

Новорічні чудеса

У нашому закладі відбулися новорічні свята

 на які завітали Дід Мороз, Снігурка та казкові герої. 

Вони привітали учнів з наступаючим Новим роком, подарівавши солодкі подарунки.


середа, 19 грудня 2018 р.

День Святого Миколая!!!


     Сьогодні до наших учнів завітав Святий миколай , разом з казковими героями. 

Святий Миколай  приніс кожному свій подаруночок.

 Діти розповідали вірші, співали пісні.





понеділок, 1 жовтня 2018 р.

Знайомство учнів 1 класу з бібліотекою

 Діти ознайомились  зі шкільною бібліотекою, правилами користування бібліотечними книгами.





                                                                           




пʼятниця, 28 вересня 2018 р.

Свято Всезнайок


До Всесвітнього Дня бібліотеки у нашому закладі було проведено свято "Всезнайок" для учнів 1-3 класів







                                                     
                                                     
                             

пʼятниця, 31 серпня 2018 р.

четвер, 28 червня 2018 р.

День Конституції України


Державне свято України.
Святкується щорічно 28 червня
на честь прийняття
Конституції України
того ж дня 1996 року.



пʼятниця, 25 травня 2018 р.



Дорогі учні!

     Вітаю всіх з початком літніх канікул! 
    Бажаю гарного  відпочинку.
 Повертайтесь у вересні засмаглимиоздоровленими і готовими до нових подорожей у країну знань.
А учням 9 класу  бажаю успішно скласти ДПА
До зустрічі в наступному 2018- 2019 навчальному році!

четвер, 17 травня 2018 р.

З днем вишиванки!


Україна – рідний край,
Рідне поле, зелен гай,

Рідне місто й рідна хата,
Рідне небо й рідна мати

четвер, 10 травня 2018 р.

  9 травня ми  святкували 73 річницю Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні.



четвер, 26 квітня 2018 р.





       26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталися вибухи, внаслідок яких повністю було зруйновано реактор 4 енергоблоку. У повітря потрапили радіоактивні речовин, що з вітром розсіялися над Україною і багатьма країнами Європи.
     Техногенна катастрофа забрала життя численних її ліквідаторів, які, особливо в перші дні, не знали про загрозу, яку несе радіація. Ціною власного життя і здоров’я вони ліквідували пожежу на станції і далі проводили роботи на аварійному блоці і навколо нього. 30-км територія навколо ЧАЕС стала зоною відчуження - населення евакуювали. Наслідки Чорнобильської аварії ще довго нагадуватимуть про те, як людство може стати жертвою неконтрольованого використання власних технічних розробок.


субота, 24 березня 2018 р.



Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У цей день світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі.
За офіційними даними ВООЗ, у світі близько 9,6 млн. осіб хворіють на туберкульоз, щорічно близько 1,5 млн людей помирає внаслідок цього захворювання.
Туберкульоз є однією з причин смертності внаслідок інфекційних хвороб. Понад 95% летальних випадків від туберкульозу реєструється в країнах з низьким рівнем життя.
Однак, на шляху подолання туберкульозу, світовою спільнотою досягнуто певні здобутки: у 2015 році рівень смертності від цієї недуги знизився на 47%, у порівнянні з 1990 роком.
  Туберкульоз – це інфекційне захворювання, спричинене мікобактерією туберкульозу, що передається повітряно-крапельним шляхом. Основним джерелом інфекції є хворі на туберкульоз з відкритими формами, тобто ті хворі, що виділяють збудника в навколишнє середовище разом з мокротинням під час кашлю, чхання, в розмові. При цьому збудник інфекції має здатність розповсюджуватися в радіусі 2-6 метрів. Один хворий протягом року може заразити 5-10 осіб, що контактують з ним.
Найчастіше туберкульоз розвивається у людей з ослабленою імунною системою. На жаль, рівень поширення туберкульозу в Україні характеризується високим ризиком інфікування населення, більшість з якого навіть не підозрює небезпеку зараження, контактуючи з хворими у транспорті, магазинах, місцях масового перебування людей тощо.
У 2015 році в Україні зареєстровано 23 тис. 896 випадків вперше виявленого туберкульозу, що становить 55,9 на 100 тис. населення, в 2014 р. вказані показники становили відповідно 25 тис. 543 та 59,5. Тобто відмічається зниження показника захворюваності на 6,4%.
У Житомирській області минулого року було виявлено 830 нових випадків захворювання. Втім, показник захворюваності на туберкульоз знизився  на 2,3%.
Профілактичні заходи, спрямовані на стабілізацію епідемічної ситуації з туберкульозу, полягають, в першу чергу, у вакцинації БЦЖ та неспецифічній профілактиці захворювання. Для того, щоб уникнути інфікування варто дотримуватися здорового способу життя, повноцінно харчуватися, утримувати помешкання в задовільному санітарному стані тощо.
Тож варто наголосити на тому, що своєчасне виявлення туберкульозу є вирішальним фактором для його ефективного лікування. Не зволікайте проведенням туберкулінодіагностики у дітей, профілактичними флюорографічними оглядами, дотримуйтеся здорового способу життя, раціонального повноцінного харчування, правил особистої гігієни – це стане запорукою здоров’я та вагомим кроком на шляху протидії епідемі

четвер, 8 березня 2018 р.




Посміхніться! Тане сніг,
Щастя падає до ніг,
Нині ваш весняний день
Квітів, сонця і пісень!
Хай теплом зігріє він
Дружби радісні хвилини,
Принесе як дар любов,
Посміхайтесь знов і знов!

середа, 21 лютого 2018 р.


21 лютого - Міжнародний день рідної мови


                                                                                            
    Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

вівторок, 20 лютого 2018 р.





    День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Тому сьогодні в закладі були проведені єдині виховні години , присвячені цій події




понеділок, 29 січня 2018 р.

                                             


       
                              29 січня український народ відзначає
                                  100-річчя битви під Крутами

В серцях людських не вмерли Крути,
Вони проклали у майбутнє шлях,
Щоб гордо майорів навіки 

Жовто-блакитний України стяг.
Було їх триста, тільки триста
Героїв - українських соколят.
 
Марія Коломий

У кінці грудня 1917 року уряд радянської Росії розпочав відкриту агресію проти Української Національної Республіки. Січень 1918 року. Три більшовицькі армійські групи (5 тисяч осіб) під загальним командуванням Михайла Муравйова виступили на Київ. 29 січня 1918 року бійці Студентського куреня, учні Військової школи й невеликий відділ Вільного Козацтва (усього близько 300 осіб) зайняли оборону обабіч залізничного полотна поблизу станції Крути.
П’ять годин безперестанку студентський курінь на чолі з Аверкієм Гончаренком стримували наступ червоних, втрачаючи молоді життя, під градом куль і гранат. Нерівний бій. Молоді захисники свободи і незалежності українського народу загинули на полі бою.
Опір під Крутами стримав на кілька днів завоювання Києва більшовиками і мав важливий вплив на вирішення Брестської угоди.
19 березня 1918 року на Аскольдовій могилі відбувся похорон юних бійців за вільну, незалежну Україну.
Героїчна й водночас трагічна подія під Крутами знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов'язку - боронити її.
Трагічна загибель Студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Ми повинні знати історію, що вмита кров'ю і сльозами.

Крути, Крути! Вічне бойовисько
За майбутній, за світліший день.
                     Богдан-Ігор Антонич